فهرست آموزش عکاسی

فهرست آموزش ها و نکات کلیدی عکاسی کودک

چه دوربینی بخرم؟ چرا عکس هایم خوش آب و رنگ و با کیفیت نمیشه؟ در نور کم و در میهمانی ها چطور می تونم عکس بگیرم؟ چه کار کنم چشم ها در عکس قرمز نشه؟ چرا عکس ها محو و تار می شوند؟
اینها چند نمونه از ده ها سئوالی است که روزانه در ذهن هر یک از ما نقش می بندد. امروزه سادگی کار کردن با دوربین های دیجیتالی از یک طرف و علاقمندی به ثبت لحظه های خاطره انگیز از طرف دیگر سبب شده عده زیادی جذب عکس و عکاسی شوند. بخصوص عکاسی کودک و عکاسی پرتره. ولی عدم آشنایی با اصطلاحات عکاسی، تنظیمات و امکاناتی که دوربین های جدید ارایه می دهند باعث شده تا اغلب دوستان دوربینی بخرند که به درد آنها نمی خورد یا اینکه اصلا نمی دانند چه دوربینی باید بخرند و از همه مهمتر اینکه نمی دانند با دوربین گران قیمتی که دارند چگونه کار کنند.
از این رو تصمیم گرفتیم یک مجموعه کامل آموزش عکاسی در مورد عکاسی کودک آماده و ارایه کنیم بگونه ای که تمام نیازهای شما دوستان از انتخاب و خرید دوربین گرفته تا تنظیمات دوربین، روش کار کردن با آن و نحوه بکارگیری تکنیک های عکاسی را برطرف کند. همچنین تلاش شده نکات مهم در عکاسی کودک، عکاسی نوزاد، عکاسی پرتره، عکاسی بارداری و .... بیان شود و راه کارهای مناسبی برای رفع مشکلات در اینگونه عکاسی ها ارایه شود. با مطالعه این مجموعه آموزشی به راحتی قادر خواهید بود بهترین دوربین را متناسب با بودجه و نیاز خود تهیه کرده و از تمام قابلیت های آن استفاده کنید.

به دلیل حجم بالای مطالب آموزشی و ارایه کامل آموزش ها هر سه الی چهار روز یک مطلب جدید به مجموعه آموزش ها اضافه می شود.


چنانچه هنگام آموزش سئوالی هم برایتان مطرح شد می توانید در زیر مطالب آموزشی (ثبت دیدگاه ها) آنرا مطرح و ارسال نمایید تا در اولین فرصت پاسخ داده شود.
فهرست مطالب آموزشی که در این مجموعه آموزشی مطرح شده در زیر آمده است و شما عزیزان می توانید براحتی با کلیک بر روی هر یک از آنها مستقیما به مطلب مورد نظرتان بروید. در ضمن در انتهای هر مطلب لینک هایی قرار داده شده تا شما براحتی بتوانید با کلیک بر روی آنها به مطلب بعدی بروید و یا به مطالب مرتبط با همان آموزش دسترسی مستقیم داشته باشید.
چنانچه نقطه نظر، پیشنهاد و یا انتقادی هم داشتید با گوش جان پذیرا هستیم.
امید که مورد طبع و نظر دوستان قرار گرفته و مفید واقع شده باشد.

فهرست آموزش های عکاسی

عکاسی چگونه بوجود آمد؟
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت اول: لنز دوربین)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت دوم: تنظیمات نور)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت سوم: فلاش)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت چهارم: لنز هود و لرزش گیر)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت پنجم: فیلتر یو وی)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت ششم: نمایشگر متحرک)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت هفتم: فوکوس دستی و اتوماتیک)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (قسمت هشتم: رزولوشن دوربین)
مشخصات دوربین مناسب برای عکاسی کودک (جمع بندی قسمت 1 تا 8)
آموزش عکاسی (قسمت نهم: سرعت شاتر)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهی بنویسید